Başakşehir pimaş açma servisi

Başakşehir tıkalı pimaş açma servisi

Gider borularını tuvalet giderlerine atılan yada istemeyerek düşen maddeler tıkamaktadır. Boruların açılması için sizlere en iyi teknolojik cihazlar ile gelip tespiti yapıyoruz ve gider borularını açıyoruz.
Kanal tıkanıklığı, tuvalet patlaması, pis su gideri çözümleri için size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Aynı gün servis güvencesi ile hizmet sunulur.

Başakşehir tıkanıklık açma

Banyo gideri tıkanıklığı açma Sabun ve deterjan artıkları, kıl, toz vesaire sebeplerden banyo giderleri en çok tıkanan giderlerdir, banyo giderinin tıkanıklığının çok sık tekrar etmemesi için çeşitli sıvı lavabo gideri açma kimyasalları ile önlem almanız gerekmektedir. Banyo tıkanıklığı açma yöntemi Banyo gider tıkanıklığına kesin ve etkili bir çözüm için robot cihazlar ile kırmadan açıyoruz. Cihazla kırmadan banyo gider tıkanıklığı açma servisi için bizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Başakşehir pimaş tıkanıklık açma

İster klozet ister alaturka tuvalet tıkanıklığı olsun hepsini kırmadan robotla açmaktayız. Tuvalet tıkanıklık açma işi bazen zorluklar ile yapılmaktadır, bunun sebebi ise apartman pimaş gideri tamamen tıkalı olmakta ve bu alt katlardaki dairelere daha hızlı bir şekilde yansımaktadır. Kanal veya kanalizasyon gider tıkanıklığı tespit edilirse bu sorunda ekiplerimiz ile açılmaktadır. Pimaş açma robot cihaz ile gider hatları kırılmadan yapılmaktadır.