Tıkanıklık Açma Servisi İstanbul

Pimaş gider tıkanıklık açma, tuvalet boruları tıkanıklıkları, lavabo açma, kanal açma işleriniz için profesyonel bir ekiplerle işlerinizi yapılmaktadır. Kırmadan pimaş tıkanıklık açma için bizi aramanız mümkün. Kameralı cihazlar ile tıkanıklık boruları açılmaktadır.

tıkanıklık açma servisi

Robotla tıkanıklık açma, gider tıkanıklığı kamera ile tespit edilir ve kırmadan açılır. İstanbul içi servis ağımız vardır. Kurumsal hizmet sunan firmamız sizlere kendi özel araçları ile gelmektedir. Ekiplerimiz işini bilen, alanında yıllarca tecrübe edinmiş elemanlardan oluşmaktadır. Robot makine ile tıkalı bölgeler zemine zarar vermeden açılarak, sorun ortadan kaldırılır.

Pimaş tıkanıklık açma

Pimaş tıkanıklık açma servisi İstanbul Tuvalet gider tıkanıklığı evde, iş yerinde koku ve mikropların hızlı yayılmasına sebep olmaktadır. İster klozet, ister alaturka tuvalet tıkanması meydana gelsin biz pimaş borularını kırmadan açmaktayız. Kameralı cihazların desteği ile kırmadan pimaş giderlerini açıyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi

Robot makine ile tıkalı bölge açılarak sorun çözülür. Kameralı cihazlar ile kontrol edilen tıkanmış borulara daha sonra gerekli müdahale yapılarak kırmadan pimaş açılmış olur. Eskimiş, sızıntı yapan pimaş boruları tıkalı gider açıldıktan sonra tadilatı yapılarak sorun çözülmüş olur.